דף הבית > שירותים > בית ומשפחה > שחר אסיסטנס


שחר אסיסטנס - כל פתרונות הנוחות תחת קורת גג אחת !

העולם של היום מתנהל בריצה מטורפת אחרי הקידמה הטכנולוגית, הפיתוח העסקי והמצאות אינסופיות של מוצרי צריכה ושירות חדשים. למרות שהשגת את מטרותיך, עדיין עומד בפניך האתגר כיצד לשמר ולהבטיח לעצמך את נאמנותו של קהל לקוחותיך. אתה חייב לדאוג לא רק לאיכות המוצר עצמו כי אם גם לאיכות וטיב השירות הנלווה אליו.

קהל הלקוחות שלך למד להעריך שירות טוב שמגיע עד אליהם הביתה.

חברת שחר אסיסטנס פועלת מזה 18 שנה, מתמחה בייזום וניהול שירותים ופתרונות נוחות, ייחודיים ותפורים בדיוק לצרכים שלך. החברה מצטיינת בחשיבה דינמית ויצירתית ובמתן שירותים המעניקים לך יתרון משמעותי על פני המתחרים שלך. בעולם העסקים המטרה החשובה ביותר הינה להתמקד בנוחות לקוחותיך, לייצר רבדי שירות נלווים למוצר שלך, אשר יהפכו לשיחה המרכזית בכל סלון בישראל.

חברת שחר אסיסטנס נותנת משנה תוקף למושג "אסיסטנס". החברה מציעה לך פלטפורמה של פתרונות נוחים, במגוון רחב של תחומים העוטפים את הדברים שחשובים לנו באמת – הבית, המשפחה, הרכב והעבודה. חברת שחר אסיסטנס מפעילה בעבורך צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, מעבדות שירות ומערך לוגיסטי מתוחכם והכל באמצעות שיחת טלפון אחת.

במכלול הפתרונות והשירותים ניתן להזמין, בין היתר:

  • שירותי אחריות ותיקונים למוצרי חשמל ביתיים מכל הסוגים.
  • שירותי אחריות ותיקונים למחשבים אישיים, מדפסות וסורקים.
  • שירותי חירום הכוללים פריצת דלתות נעולות, טיפול בקצר חשמלי, פתיחת סתימות ביוב ומים.
  • שירותי VIP לנהג ולרכב.
  • שירותים עסקיים ברמה האישית ופתרונות נוחות ברמת המשפחה, כמו, שירותי ביביסיטר, שליחויות, ארגון אירועים, סיוע והכוונה לפני נסיעה לחו"ל ועוד.

חברת שחר אסיסטנס תסייע לך להרכיב סל שירותים ייחודי וחדשני ותבצע אותם בעבורך באיכות ובזמינות ללא פשרות. מטרתנו הינה לאפשר לך להקנות ללקוחותיך חוויית שירות ברמה של WOW, בכל מקום ובכל זמן וזאת באמצעות חיוג למרכז השירות של חברת שחר אסיסטנס.